Jak zamówić tabliczkę?

1. W e-mailu lub telefonicznie (tel. 603-72-56-86) podać treść do umieszczenia na tablicy. Można też oczywiście dołączyć pomysł na znak graficzny czy kształt tabliczki.

2. My w ciągu 4 dni przedstawiamy projekty graficzne. Jeżeli nie spełniają oczekiwań wprowadzamy zmiany.

3. Po akceptacji projektu pracujemy nad tabliczką i w terminie do 21dni od zaakceptowania projektu odpowiednio zabezpieczoną pracę wysyłamy pod wskazany adres (przesyłka z opcją “ostrożnie”). Przy odbiorze płacisz ustaloną kwotę("za pobraniem").Dlaczego warto zamówić tabliczkę właśnie u nas?

Dostajecie Państwo indiwidualną, autorską pracę, jedyną taką na świecie, którą w dodatku sami współtworzycie! Wyjątkowy znak na Wasz dom!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu techniką mozaiki. Dziesiątki naszych prac zdobi domy i ogrody w Polsce i poza granicami kraju!

Dobrze zaprojektowane, czytelne informacje i wytrzymałośc, a jednocześnie wysokie walory estetyczne. Tablice wykonujemy z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, gresu i ceramiki, używamy najwyższej jakości klejów.

Trwałe kolory i połysk! Właściwości użytych materiałów gwarantują nasycenie kolorów i połysk przez długie lata.

100%Hand-made tablice wykonane są w całości ręcznie z setek kolorowych, odpowiednio dociętych elementów ceramicznych przyklejonych na mocnej, nie odkształcającej się podstawie gresowej.

Montaż- tabliczka montowana jest na dwie lub cztery śruby, potrzebne kołki i śruby dołączamy do wysyłki. Na życzenie możemy zamontować ucha w tylnej części tablicy do powieszenia na dwóch haczykach, tak aby mocowanie nie było widoczne.

Tabliczki błyszczą pięknie w świetle słonecznym! ;)

Świetny pomysł na prezent dla bliskich lub sąsiadów!

Wagon Studio

www.WagonStudio.com

mail: info@WagonStudio.com

tel. 603 72 56 86

NIP: 879 20 28 879